Cookie beleid vv Heino

De website van vv Heino is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

6e klasse 18

6e klasse 18

Datum Thuis Uit Uitslag
21-05-2023 Wijhe '92 5 (zon) Dalfsen 4 (zon) 1 - 2
21-05-2023 F.C. Ommen 2 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 5 - 1
21-05-2023 Raalte 3 (zon) Lemelerveld 7 8 - 1
21-05-2023 Heeten 3 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 2 - 2
21-05-2023 SDOL 4 (zon) Rohda Raalte 10 2 - 2
17-05-2023 FC Ulu Spor 3 (zon) Raalte 3 (zon) 2 - 8
14-05-2023 vv Heino 7 (zon) Raalte 3 (zon) 1 - 5
14-05-2023 Dalfsen 4 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 5 - 1
14-05-2023 Lemelerveld 7 Wijhe '92 5 (zon) 1 - 2
14-05-2023 Rohda Raalte 10 Heeten 3 (zon) 0 - 5
07-05-2023 Hoonhorst 2 (zon) SDOL 4 (zon) 5 - 4
30-04-2023 Dalfsen 4 (zon) Lemelerveld 7 2 - 0
30-04-2023 SDOL 4 (zon) Heeten 3 (zon) 1 - 2
30-04-2023 Wijhe '92 5 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 2 - 6
26-04-2023 Raalte 3 (zon) USV 3 -
23-04-2023 vv Heino 7 (zon) Heeten 3 (zon) 3 - 1
23-04-2023 Hoonhorst 2 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 5 - 0
23-04-2023 Rohda Raalte 10 F.C. Ommen 2 (zon) 2 - 2
23-04-2023 FC Ulu Spor 3 (zon) SDOL 4 (zon) 7 - 2
16-04-2023 Dalfsen 4 (zon) Raalte 3 (zon) 3 - 2
16-04-2023 Wijhe '92 5 (zon) Rohda Raalte 10 2 - 6
16-04-2023 SDOL 4 (zon) vv Heino 7 (zon) 3 - 3
16-04-2023 F.C. Ommen 2 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 6 - 2
16-04-2023 Lemelerveld 7 Hoonhorst 2 (zon) 1 - 4
10-04-2023 Raalte 3 (zon) vv Heino 7 (zon) 3 - 1
02-04-2023 vv Heino 7 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 0 - 2
02-04-2023 USV 3 SDOL 4 (zon) 2 - 0
02-04-2023 Rohda Raalte 10 Lemelerveld 7 2 - 1
02-04-2023 Hoonhorst 2 (zon) Dalfsen 4 (zon) 1 - 4
02-04-2023 FC Ulu Spor 3 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 3 - 2
29-03-2023 Raalte 3 (zon) Heeten 3 (zon) 3 - 2
26-03-2023 Dalfsen 4 (zon) Rohda Raalte 10 6 - 1
26-03-2023 Wijhe '92 5 (zon) vv Heino 7 (zon) 0 - 3
26-03-2023 Hoonhorst 2 (zon) Raalte 3 (zon) 0 - 6
26-03-2023 F.C. Ommen 2 (zon) USV 3 4 - 1
26-03-2023 Lemelerveld 7 FC Ulu Spor 3 (zon) 3 - 6
19-03-2023 vv Heino 7 (zon) Lemelerveld 7 7 - 2
19-03-2023 USV 3 Wijhe '92 5 (zon) 0 - 2
19-03-2023 Rohda Raalte 10 Hoonhorst 2 (zon) 0 - 0
19-03-2023 Heeten 3 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 2 - 2
19-03-2023 FC Ulu Spor 3 (zon) Dalfsen 4 (zon) 4 - 2
19-03-2023 Raalte 3 (zon) SDOL 4 (zon) 5 - 0
12-03-2023 Dalfsen 4 (zon) vv Heino 7 (zon) 0 - 7
12-03-2023 Rohda Raalte 10 Raalte 3 (zon) 3 - 6
12-03-2023 Wijhe '92 5 (zon) Heeten 3 (zon) 3 - 1
12-03-2023 Hoonhorst 2 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 7 - 2
12-03-2023 F.C. Ommen 2 (zon) SDOL 4 (zon) 2 - 2
05-03-2023 vv Heino 7 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 3 - 4
05-03-2023 USV 3 Dalfsen 4 (zon) 3 - 3
05-03-2023 FC Ulu Spor 3 (zon) Rohda Raalte 10 3 - 1
05-03-2023 Raalte 3 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 3 - 0
05-03-2023 SDOL 4 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 3 - 4
05-03-2023 Heeten 3 (zon) Lemelerveld 7 3 - 3
26-02-2023 FC Ulu Spor 3 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 2 - 2
12-02-2023 Dalfsen 4 (zon) Heeten 3 (zon) 1 - 0
12-02-2023 Wijhe '92 5 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 1 - 2
12-02-2023 Hoonhorst 2 (zon) USV 3 6 - 2
12-02-2023 Rohda Raalte 10 vv Heino 7 (zon) 3 - 0
12-02-2023 Lemelerveld 7 SDOL 4 (zon) 5 - 0
05-02-2023 vv Heino 7 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 6 - 0
05-02-2023 USV 3 Rohda Raalte 10 1 - 3
05-02-2023 F.C. Ommen 2 (zon) Lemelerveld 7 4 - 4
05-02-2023 Raalte 3 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 2 - 2
05-02-2023 Heeten 3 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 4 - 4
29-01-2023 vv Heino 7 (zon) SDOL 4 (zon) 6 - 1
29-01-2023 USV 3 Heeten 3 (zon) 0 - 3
29-01-2023 Rohda Raalte 10 Wijhe '92 5 (zon) 6 - 3
29-01-2023 Hoonhorst 2 (zon) Lemelerveld 7 1 - 3
29-01-2023 Raalte 3 (zon) Dalfsen 4 (zon) 1 - 8
15-01-2023 Wijhe '92 5 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 0 - 2
18-12-2022 Heeten 3 (zon) vv Heino 7 (zon) 2 - 5
11-12-2022 USV 3 FC Ulu Spor 3 (zon) 4 - 0
11-12-2022 Wijhe '92 5 (zon) Lemelerveld 7 0 - 4
11-12-2022 Heeten 3 (zon) Rohda Raalte 10 1 - 4
11-12-2022 F.C. Ommen 2 (zon) Dalfsen 4 (zon) 4 - 1
04-12-2022 Dalfsen 4 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 4 - 0
04-12-2022 Rohda Raalte 10 SDOL 4 (zon) 4 - 3
04-12-2022 Hoonhorst 2 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 1 - 1
04-12-2022 vv Heino 7 (zon) USV 3 5 - 0
04-12-2022 FC Ulu Spor 3 (zon) Heeten 3 (zon) 0 - 3
04-12-2022 Lemelerveld 7 Raalte 3 (zon) 5 - 4
27-11-2022 USV 3 Raalte 3 (zon) 0 - 2
27-11-2022 Wijhe '92 5 (zon) Hoonhorst 2 (zon) -
27-11-2022 SDOL 4 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 5 - 2
27-11-2022 Lemelerveld 7 Dalfsen 4 (zon) 3 - 2
20-11-2022 Rohda Raalte 10 FC Ulu Spor 3 (zon) 5 - 5
13-11-2022 Dalfsen 4 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 3 - 0
13-11-2022 Heeten 3 (zon) Raalte 3 (zon) 0 - 2
13-11-2022 F.C. Ommen 2 (zon) vv Heino 7 (zon) 2 - 1
13-11-2022 Lemelerveld 7 Rohda Raalte 10 8 - 2
13-11-2022 SDOL 4 (zon) USV 3 3 - 4
06-11-2022 vv Heino 7 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 7 - 3
06-11-2022 USV 3 F.C. Ommen 2 (zon) 0 - 1
06-11-2022 Heeten 3 (zon) SDOL 4 (zon) 2 - 2
06-11-2022 Rohda Raalte 10 Dalfsen 4 (zon) 6 - 3
06-11-2022 FC Ulu Spor 3 (zon) Lemelerveld 7 3 - 2
06-11-2022 Raalte 3 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 6 - 2
30-10-2022 Dalfsen 4 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 1 - 0
30-10-2022 SDOL 4 (zon) Raalte 3 (zon) 0 - 3
30-10-2022 Wijhe '92 5 (zon) USV 3 3 - 0
30-10-2022 Hoonhorst 2 (zon) Rohda Raalte 10 2 - 3
30-10-2022 F.C. Ommen 2 (zon) Heeten 3 (zon) 4 - 1
30-10-2022 Lemelerveld 7 vv Heino 7 (zon) 0 - 3
23-10-2022 FC Ulu Spor 3 (zon) vv Heino 7 (zon) 1 - 4
16-10-2022 vv Heino 7 (zon) Dalfsen 4 (zon) 2 - 4
16-10-2022 USV 3 Lemelerveld 7 3 - 1
16-10-2022 Heeten 3 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 2 - 4
16-10-2022 SDOL 4 (zon) F.C. Ommen 2 (zon) 1 - 7
16-10-2022 FC Ulu Spor 3 (zon) Hoonhorst 2 (zon) 2 - 0
16-10-2022 Raalte 3 (zon) Rohda Raalte 10 3 - 1
09-10-2022 Wijhe '92 5 (zon) SDOL 4 (zon) 0 - 0
09-10-2022 Hoonhorst 2 (zon) vv Heino 7 (zon) 2 - 6
09-10-2022 F.C. Ommen 2 (zon) Raalte 3 (zon) 3 - 1
09-10-2022 Lemelerveld 7 Heeten 3 (zon) 1 - 2
02-10-2022 vv Heino 7 (zon) Rohda Raalte 10 0 - 1
02-10-2022 USV 3 Hoonhorst 2 (zon) 0 - 4
02-10-2022 Heeten 3 (zon) Dalfsen 4 (zon) 3 - 6
02-10-2022 F.C. Ommen 2 (zon) Wijhe '92 5 (zon) 6 - 2
02-10-2022 Raalte 3 (zon) FC Ulu Spor 3 (zon) 7 - 2
02-10-2022 SDOL 4 (zon) Lemelerveld 7 1 - 1
25-09-2022 Dalfsen 4 (zon) SDOL 4 (zon) 5 - 6
25-09-2022 Rohda Raalte 10 USV 3 9 - 0
25-09-2022 Wijhe '92 5 (zon) Raalte 3 (zon) 1 - 1
25-09-2022 Hoonhorst 2 (zon) Heeten 3 (zon) 7 - 3
25-09-2022 Lemelerveld 7 F.C. Ommen 2 (zon) 2 - 4
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!